OKA yönetim kurulundan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

OKA yeni dönem Başkanı Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman, Samsun Valisi Osman Kaymak, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç’ın da yer aldığı hayırlı olsun ziyaretinde Vali kılıç şunları kaydetti; Her ay farklı ilde yaptığımız OKA toplantılarımızı bu ay OKA yeni dönem Başkanı Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında ilimizde gerçekleştirdik. Toplantıya komşu illerimizin valileri, il belediye başkanları, meclis başkanları, ticaret odası başkanları katıldı. . OKA yönetim kurulu olarak, Belediye Başkanımız Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Belediye Başkanımıza hayırlı hizmetler yapmak nasip olur. İlimizin bugünü ve yarını için her gününü hayırlı hizmetlerle, dolu dolu geçirmesini temenni ediyoruz.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ilimize teşrif eden Samsun, Tokat, Amasya valilerimize, Tokat ve Amasya Belediye Başkanımıza, ilgenel meclis başkanlarımıza teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Misafirlerimizi ilimize ağırlamaktan dolayı onur duyuyorum. Yapacağımız çalışmaları istişare ile yaparak, bölgemizde en iyi hizmeti yapma gayreti içerisinde olacağız dedi.

01 Mart 2018
203 kez görüntülendi