Kamu -Sen Gül’ü tebrik etti

Kamu-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kamu – Sen Şube Başkanı ve yönetiminin kendilerini ziyaretlerinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, esas olan kardeşlik ruhunu ön plana çıkartmak. Belediye olarak şehrimizde yapılan sosyal, kültürel faaliyetlere destek oluyoruz. Vatanını, milletini, devletini seven herkesle biz iş birliği yaparız. Onlarla her türlü birlikteliğe varız. İnşallah ilimize hizmette hep beraber en iyiyi yapmaya gayret göstereceğiz. Ben bu nazik ziyaretlerinden dolayı başta Başkanımız olmak üzere Türkiye Kamu – Sen yöneticilerine teşekkür ediyorum. Sendikal faaliyetlerinde de başarılar temenni ediyorum diye konuştu.

Kamu – Sen Şube Başkanı Selim Aydın ise, Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ilimize yeni seçilen Belediye Başkanımız Zeki Gül’e hayırlı olsun amacıyla ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Allah utandırmasın çalışmalarında başarılar diliyoruz. Biz de Türkiye Kamu – Sen olarak belediyemizle iş birliği içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunu Kamu – Sen Çorum Şubesi Başkanı olarak beyan ediyorum dedi.

13 Şubat 2018
224 kez görüntülendi