Fevzi Şeker’den belediyemize teşekkür

Şehrin her mahallesine eşit hizmet götürme gayretiyle alt ve üstyapı çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Belediyemiz, Mimar Sinan Mahallesi Fevzi Çakmak 3. Caddede asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Mimarsinan Mahalle Muhtarı Fevzi Şeker, yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Aşgın ve belediye ekibine teşekkür etti.

Mimarsinan Mahallesinin güzel hizmetler aldığına vurgu yapan Mahalle Muhtarı Fevzi Şeker, “Mimarsinan Mahallesi olarak, uzun zamandır mahallemizde yapılan çalışmalardan oldukça memnunuz. Belediyemizin tüm birimlerindeki çalışanlarından her zaman ilgi, alaka ve güleryüz gördük. Uzun zamandan beri yapılan çalışmalar neticesinde KSS 19. Caddemiz, gerek Galericiler Sitesi 16. Sokağımız, gerek KSS 27. Caddemizin yol genişletme ve asfalt yapımı tamamlandı. Bugün mahallemiz oldukça güzel geniş yollara kavuşuyor. İnşallah bu çalışmalar ile birlikte Fevzi Çakmak 3. Cadde ile Mimarsinan 15. Cadde birlikle birleştiği zaman, gerek sanayimizin ulaşımı noktasında gerekse hastanemize ve terminalimize ulaşım noktasında rahat bir nefes alacağız” dedi.

Yolda yapılan yağmur suyu ve içme suyu hat çalışmalarıyla birlikte de su kesintilerinin, su baskınlarının ve sel durumlarının yaşanmaması altyapının güçlendirildiğine dikkat çeken Muhtar Fevzi Şeker, “İnşallah Belediyemizin bu çalışmaları bizleri, mahalle sakinlerimizi tüm sıkıntılardan uzaklaştıracak.” diye konuştu.

Şeker, bu dönemdeki yatırımlardan diğer tüm mahalleler gibi Mimarsinan Mahallesinin de istifade ettiğini belirterek hizmetlerin mahallelere ulaşmasında emeği geçen Başta Belediye Başkanımız Dr.Halil İbrahim Aşgın olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür etti.

17 Kasım 2020
504 kez görüntülendi