Ekipler, gece gündüz demeden çalışıyor

Belediyemiz, dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadele kapsamında ortak kullanım alanlarını hergün dezenfekte ediyor.

Vatandaşların sağlığını korumak ve virüsün yayılmasına engel olmak amacıyla Çorum Belediyesi bünyesinde kurulan dezenfekte ekibi gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların ortak kullanım alanları olan belediye hizmet binası, kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, muhtarlıklar, taksi durukları, halk otobüsleri, eczaneler ve caddeler ve ara sokakları her gün düzenli olarak dezenfekte eden ekipler yoğun bir mesai harcıyor.

Çorum Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, salgın hastalığın yayılmasına engel olmak için belediyenin yaptığı tiziz ve hassas çalışmaları yakından takip ediyor. Süreci başından beri yakından titizlikle takip ettiklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Arkadaşlarımız sahada gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Hemşehrilerimizin ortak kulanım alanlarını her gün dezenfekte ediyoruz. Halkımızın sağlığı için durmadan aşkla çalışıyoruz. Yoğun bir mesai ile çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

27 Mart 2020
187 kez görüntülendi