Çaturoğlu’ndan, KKSM’lere tam not

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun eşi Fatma Çaturoğluve Zonguldak Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın eşi İlknur Çakır, Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri’ni ziyaret ederekyapılan çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü ev sahipliğinde İkbal Kadın Kültür Sanat ve Aile Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden konuklar, işaret dili kursu, tefsir kursu, danışmanlık hizmetleri, spor salonu, çocuk oyun alanı, el sanatları atölyeleri ve bilgisayar sınıfıında yapılan çalışmaları yerinde gördü.

Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun eşi Fatma Çaturoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, şehrinize hayran oldum. Devletimizin ve yerelde belediyemizin yaptıkları inanılmaz güzellikte. Sizin aldığınız hizmeti veremeyen belediyeleri gezmenizi elinizdeki nimetin kadrini takdir etmenizi tavsiye ederim. Sizleri de yereldeki hizmeti kıyaslamak için Zonguldak’ta misafir etmek isteriz. Allah başkanımızın, sizlerin ve ülkemizin yolunu açık etsin diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü ise il dışından gelen misafirlerimizin yaptığımız çalışmalarla ilgili memnuniyetlerini iletmesi bizleri ayrıca mutlu etti. Ülkemizin her tarafında hanım kardeşlerimizin aynı hizmeti almalarını umut ediyoruz. Ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaret sonunda Hatice Külcü günün anısına Fatma Çaturoğlu çiçek takdim etti.

 

 

20 Kasım 2017
248 kez görüntülendi