BİKTUDER’den Başkan Gül’e teşekkür ziyareti

Kısa adı BİKTUDER olan Çorum Bilgi Kültür ve Turizmi Geliştirme Destekleme Derneği Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Şeyda Çimen, Şube Başkanı Hayati Çam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

BİKTUDER Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Şeyda Çimen, Şube Başkanı Hayati Çam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e sokak hayvanlarına verdiği önem ve sokak hayvanları için yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Zeki Gül’ün sokak hayvanları konusunda oldukça titiz davrandığını belirten Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Şeyda Çimen,“Çorum sokak hayvanları konusunda şanslı illerden bir tanesi. Belediye Başkanımız Zeki Gül’ün de hayvanlarla ilgili çalışmalara destek veren bir başkan olması nedeniyle ilimizde özellikle sokak hayvanlarına ayrı bir önem veriliyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde Belediye Binası önünde bir köpeğe aracın çarpması nedeni ile yaralanmasından dolayı kendisinin makam aracını tahsis etmesi hepimizi duygulandırdı. Bu hassasiyetinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise Çorum Belediyesi olarak birçok ilde olmayan bir Hayvan Rehabilitasyon Ve Bakım Evine sahibiz. Bakımevi sayesinde sokak hayvanlarının hem yaz aylarında hem de kış aylarında bakımlarını en güzel şekilde sağlıyoruz. Onlar bize emanet.

BİKTUDER Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından BİKTUDER Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Şeyda Çimen tarafından Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür plaketi takdim edildi.

14 Aralık 2018
289 kez görüntülendi