Belediye’den çocuklara gönüllerince eğlence

Belediyemiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara gönüllerince eğlenebildiği programlar hazırladı. Buharaevler’de semt pazarına kurulan eğlence parkındaki etkinliklere katılan çocuklara sürpriz hediyeler ve ikramlar da verildi. Devlet Tiyatro Salonu’nda da Sevimli Patiler adlı gösteri büyük beğeni topladı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 23 Nisanda Belediye’nin çocuklara yönelik çok güzel etkinlikler hazırladığını dile getirdi. Belediyemiz Gençlik Merkezleri ve Buhara Kültür Merkezi’nde çocuklara özel etkinlikler gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Külcü, Perşembe pazarında kurdukları oyun bahçesinde çocukların gönüllerince eğelendiğini ve yine çocuklara çeşitli sürpriz hediyeler verdiklerini söyledi. Buhara Kültür Merkezinde bowling, buz pateni, masa tenisi, futsal, bilardo ve diğer tüm etkinliklerden çocukların faydalandığını belirten Külcü, “Çocuklarımızın 23 Nisan coşkusunu en güzel şekilde yaşamaları için kapsamlı bir eğlence programı hazırladık.” dedi.
Çocuklar oyun bahçesine akın etti
Beeldiyemiz

tarafından Buharaevler semt pazarına kurulan oyun bahçesine gelen çocuklara sürpriz hediyeler verildi. Oyun bahçesinde oynayan ve gönüllerince eğlenen çocuklara pamuk şeker, kağıt helva, macun şekerlerden ikram edildi.

Sabah 10.00’da başlayan ve akşam 17.00’a kadar devam eden etkinliklerde çeşitli yarışmalar düzenlendi, Hacivat-Karagöz gösterisi büyük beğeni topladı. Çocuklar için konserlerin de düzenlendiği etkinlikte palyaçolar ve bazı çizgi film karakterleri çocukları eğlendirdi.

Etkinliğe katılan çocuklar kendileri için düzenlenen etkinlik ve ikramlar için Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür etti.

11 Mayıs 2017
408 kez görüntülendi