Bayat Gediği’ne 1600 metre içme suyu hattı

Belediyemiz, alt ve üst yapı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin dört bir yanında sürdürülen çalışmalara Bayat Gediği’ndeki içmesuyu hattı çalışmalarıyla devam edildi.

Buharaevler Mahallesi Bayat Gediği sokaklarda yaptıkları 1600 metre içmesuyu hattı ile bölgenin içmesuyu problemini çözdüklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, program doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurguladı. Başkan Aşgın, “Bayat Gediği 3, 33, 35, 39, 43, 44, 45. sokaklarda toplam uzunluğu 1600 metre olan içme suyu hat çalışması yaptık. Yeni yerleşim alanlarından biri olan bölge sakinlerinin talepleri doğrultusunda çalışma programımızda olan bir yerdi. Çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamladık. Bölgemize ve şehrimize hayırlı olsun.” dedi.

Buharaevler Muhtarından teşekkür

Buharaevler Mahallesi muhtarı Ümit Patıroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bayat Gediği sokaklara yapılan altyapı çalışmaları için teşekkür etti.

Paylaşımında Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ve belediye çalışanlarına yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetini ifade eden Muhtar Patıroğlu, “Bayat Gediği bölgemizde 3, 33, 35, 39, 43, 44, 45. sokaklarımızın ihtiyacı olan 1600 metre içme suyu hattı çekilmiştir. Başta Belediye Başkanımıza, başkan yardımcımıza, su işleri müdürümüze ve emeği geçen bütün personellere mahallem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

18 Kasım 2020
424 kez görüntülendi