Külcü’den komutanlara ve Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, jandarma ve emniyeti ziyaret etti.

İlk olarak İl Garnizon Komutanı iken Jandarma Genel Komutanlığı`na atanan Kıdemli Albay Ahmet Çelik’e 15 Temmuz darbe girişiminde gösterdiğiyoğun mesai çalışmaların nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu. Ahmet Çelik`e yeni görevinde de başarılar dileyen Başkan Külcü, daha sonra yeni İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Albay Fatih Üstündağ`a da hoş geldin ziyaretinde bulundu. Üstündağ`a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Külcü, Çorum`da birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını vurguladı.

Daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ve Turhan Candan ile birlikte İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’yu ziyaret eden Külcü, Kolcu`ya da 15 Temmuz gecesi göstermiş olduğu üstün gayretleri ve başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Çorum Emniyeti`nin başarılarıyla her zaman gurur duyduklarını ifade eden Külcü, “Polis memuru, emniyet amiri, müdürü ve tüm birimleri ile emniyet güçlerimizin nasıl bir fedakarlıklarla çalıştığını iyi biliyoruz. Allah onlardan razı olsun. Allah, onlara güç kuvvet versin. Hainleri, temizlemek için gece gündüz çalışıyorlar. Başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm emniyet güçlerimizi tebrik ediyorum.”; dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, daha sonra Emniyet Müdürü Murat Kolcu ile birlikte emniyet binası çevresinde yapılan inşaat çalışmalarını inceledi.

04 Ağustos 2016
122 kez görüntülendi