Belediyespor Tesisleri’nin inşaat çalışmaları başladı

Belediyemiz, Çorum`da sporun önünü açacak olan önemli bir projeyi daha hayata geçiriyor. Daha önce ihalesi yapılan Belediyespor Tesisleri`nde çalışmalar büyük bir hızla başladı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum Belediyesi`nin 2009 yılından beri yaptığı çalışmalarla şehrin bambaşka bir görünüme kavuştuğunu belirterek “Göreve geldiğimiz günden beri altyapı çalışmalarımız, park ve yeşil alan çalışmalarımız, temizlik çalışmalarımız, kültür ve gençlik merkezlerimiz, spora yönelik yaptığımız yatırımlar ve diğer çalışmalarımızla şehrimizi örnek alınan bir il haline getirdik. Seçim öncesi söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz”; dedi.

Seçim döneminde verdikleri sözlerden birisinin de Çorum Belediyespor için yapacakları spor tesisi olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Belediyespor içerisinde başta futbol olmak üzere çok sayıda branşta binlerce sporcumuz yer alıyor. Gençlerimizin ve sporcularımızın daha iyi koşullarda antrenman yapabileceği modern bir spor tesisini şehrimize kazandırmak için ihalemizi yapmıştık. İhaleyi alan firma çalışmalarına başladı. İnşallah Belediyespor Tesisleri tamamlandığında şehrimize önemli bir tesis daha kazandırmış olacağız. Kapalı spor alanları yanında açık antrenman sahaları, sosyal donatılar ve çeşitli sportif aktivitelerin yapılabileceği alanların da yer alacağı Belediyespor Tesisleri şimdiden şehrimize ve spor camiasına hayırlı olsun”; dedi.

13 Temmuz 2016
107 kez görüntülendi