Gübabibey’de 6000 kişiyle iftar coşkusu

Belediyemiz tarafından düzenlenen mahalle iftarlarının coşkusu bu kez Gülabibey’de yaşandı. Rüstem Eren Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğine 6000 kişi katıldı.

Rüstem Eren Parkı’nın dolduran binlerce Gülabibeyli tarafından coşku içerisinde karşılanan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, iftara katılan vatandaşlarla sohbet ederek onların dertlerini de dinledi. Yemeğe Başkan Külcü ile birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun, AK Parti mahalle teşkilatı ile birlikte mahalle sakinleri katıldı.

İftar öncesi konuşan Başkan Külcü, Ramazan ayı boyunca yaklaşık 26.000 kişi ile iftar sofralarını paylaştıklarını vurgulayıp düzenledikleri muhabbet sofralarına katılan herkese teşekkür etti. Mahalle iftarlarına her yaştan ve her kesimden insanın katıldığının altını çizen Başkan Külcü, “Bu muhabbet sofralarında ayrı gayrı yok. Çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, kadınlarımız herkesin ve her kesimin katıldığı bu sofralarda bir araya geliyoruz. Ramazan’ın manevi iklimini şehrimize yansıtıyoruz. Her yıl gelen ramazanın rahmeti bizi diri tutuyor. Bu hassasiyetleri hizmetlerimize yansıtmanın derdini de 7 yıldır taşıyoruz.” dedi.

Gülabibey Mahallesi’ne yapılan hizmetler hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Göreve geldiğimiz günden itibaren diğer mahallerimiz gibi Gülabibey Mahallemize de önemli hizmetler verdik. Yaşlılarımızın evlerini temizledik. Dar gelirlilerimizin yanında olduk. Parklar yaptık. Caddeler açtık. Kur’an Kursları yaptık. Altyapı çalışmalarını tamamladık. Mahallelimizin de talep ettiği konularda hizmetlerimizi sunduk” dedi.

Gülabibey Mahallesi’ne iki müjde birden

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Rüstem Eren Parkı’nda gerçekleştirilen Gülabibey Mahalle iftarında yaptığı konuşmada Gülabibeylilere iki müjde birden verdi.

Çorum’a yapacakları 7 mahalle mescidinin iki tanesini Gülabibey’e yapacakları müjdesini veren Başkan Külcü, 150 kişilik Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu’nu da yine Gülabibey Mahallesi’nde inşa edeceklerini vurguladı.

Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun da yaptığı konuşmada Çorum Beledeyesi’nin mahallelerine yaptığı hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek Başkan Külcü ve belediye yönetimine teşekkür etti.

Gülabibeylilerden Külcü’ye teşekkür

AK Parti Gülabibey Mahalle teşkilatı üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye Gülabibey’e yapılan belediye çalışmaları için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

27 Haziran 2016
138 kez görüntülendi