Murat Başaran Çorumlu okurlarıyla bir araya geldi

Çorum Belediyesi, yazarlarla Çorumluları buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 6. Geleneksel Kitap ve Kültür günleri kapsamında bu kez de gazeteci, senaryo yazarı Murat Başaran, Çorumlu okurlarıyla buluştu.

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği(TDED) konferans salonunda yaptığı konuşmada güncel konular, yakın siyasal tarih ve kendi izlenimleri üzerine söyleşi yapan Başaran, Türkiye`nin bugüne kadar dış güçlerin içerideki maşaları tarafından yönetildiğini, bugün ise Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin bu düzene dur demesi nedeniyle güç odaklarının dünya kamuoyunda Türkiye`yi yıpratmak için çalışmalar yaptığını söyledi.

Gençlere çok kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Başaran, söyleşinin ardından kitap fuarına geçerek burada okurlarına kitaplarını imzaladı. Yazar Murat Başaran, Çorum Belediyesi`nin düzenlediği kitap ve kültür günleri sebebiyle Çorum`a gelme fırsatı bulduğunu belirtti ve kendisini Çorumlularla buluşturdukları için Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve emeği geçenlere teşekkür etti.

31 Mayıs 2016
85 kez görüntülendi