CHP yönetiminden Başkan Külcü’ye ziyaret

CHP İl Başkanı Hasan Suvacı, Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, Belediye Meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle CHP’lilere teşekkür eden Başkan Külcü, “Siyasi taassuplardan kurtulup, Çorum’u hep birlikte büyüteceğiz.” dedi.Siyasi partilerin her konuda aynı düşünmek zorunda olmadığının altını çizen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, CHP Meclis Grubu ile birlikte, Çorum ortak paydasında buluşarak, pek çok konuyu oy birliği ile geçirdiklerini söyledi.

Siyasi parti taassubu göstermek yerine, sinerjilerin hizmete dönüşmesi gerektiğine inandığını belirten Başkan Külcü, herkesin birbirini tanıdığı bir kentte yaşadıklarını ve tanışıklıkların ön plana çıktığı ilişkilerin daha anlamlı hale geldiğine işaret ederek, “Siyasi hayatım boyunca geriye dönüp baktığımda, Çorum bu anlamda çok kötü şeyler yaşamadı. Siyasilerimizin duruşunun bir kıymeti var.” dedi

CHP İl Başkanı Hasan Suvacı ve yönetimini tebrik eden Başkan Külcü, herkesin stayişle bahsettiği güzellikler duyduklarını ve bundan da memnun olduğunu dile getirdi.

Suvacı: Çorum’un yararına olan her işte yanınızdayız

CHP İl Başkanı Hasan Suvacı da Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaretinde yaptığı konuşmada Çorum’un yararına olan her işte, Belediye’nin yanında olduklarını belirterek, görüş ayrılıklarının doğal olduğunu ve bunun kültür zenginliği olarak kabul edilmesi gerektiğini ifade etti.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün genç yaşta siyasetin çeşitli kademelerinde görev aldığını hatırlatan Suvacı, “Sizi takdir ediyorum, bu görevler herkese nasip olmaz. Çorum da, Çorum halkı da bizim. Peşimizden Allah razı olsun derlerse bize yeter.” diye konuştu.

14 Ocak 2016
100 kez görüntülendi