Hacer Kocatepe, Belediye’nin kültür merkezlerini gezdi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe`nin eşi Hacer Kocatepe, Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi ve Kadın Kültür ve Sanat Merkezlerini ziyaret etti.

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Çorum Belediyesi`nin çalışmalarını yerinde incelemek üzere şehrimize gelen Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe`nin eşi Hacer Kocatepe, Artvin Belediyesi`nde sosyal hizmet uzmanı Emine Güven`e Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün eşi Hatice Külcü eşlik etti. Misafirlerine Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, Buhara Kültür Merkezi, Mahalle Kültür Merkezleri, Engelli Eğitim Merkezi ve Necip Fazıl Gençlik Merkezi`ni gezdiren Hatice Külcü, Belediye`nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Hatice Külcü`ye AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu`nun eşi Ruzin Bekiroğlu da eşlik etti.

Çorum Belediyesi`nin sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmaları büyük bir memnuniyetle ve gıpta ile incelediklerini vurgulayan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe`nin eşi Hacer Kocatepe, çalışmaları örnek alarak Artvin`de de uygulamak istediklerini dile getirdi.

Hatice Külcü ve Ruzin Bekiroğlu, misafirlerine günün anısına kültür merkezlerine gelen kursiyerlerin yaptığı el işi hediyeleri takdim etti.

11 Eylül 2015
123 kez görüntülendi