Meclis Üyeleri’ne iletişim yönetimi semineri

Belediyemiz, meclis üyelerine yönelik kişisel gelişim semineri düzenledi. 29-31 Ocak tarihleri arasında Amasya Fimar Otel`de düzenlenen seminer, iletişim uzmanı Sevda Güner tarafından verildi.

Yönetimde İlişki ve İletişim Yönetimi, Siyaset-Kamu Dengesi konularında iki gün boyunca meclis üyelerine bilgiler veren Sevda Güner, siyasetçilerin halkın beklentilerini iyi bilmeleri gerektiğini ve halkın sorunlarını iyi tespit etmeleri gereken kişiler olduğunu söyledi.

AK Parti ve CHP`li Belediye Meclis üyeleri ve eşlerinin katıldığı seminerde bilgiler veren Sevda Güner, “Belediye Meclis Üyeliği çok önemli bir görev. Meclis üyeleri, seçimle iş başına gelen, Belediye meclisi de bir kentin yönetiminde söz sahibi olan o kentle ilgili karar verebilen kent yönetiminin en önemli unsurudur.”; dedi.

Kendilerinin kişisel gelişimlerine yönelik ve seçmenin beklentilerini daha iyi kavrayabilmeleri amacıyla düzenlenen seminerin önemine değinen Çorum Belediyesi Meclis üyeleri de bu imkanı kendilerine sunan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye teşekkür ettiler.

02 Şubat 2016
106 kez görüntülendi