Bağcılar cadde ve sokaklara asfalt

Belediyemiz, kavurucu sıcaklarda asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Eskiyen asfaltları yenileyen ve yeni açılan yollarda asfalt çalışması yapan Belediye, Bağcılar Cadde ve sokakları da asfaltladı.

Daha önce bölgedeki araç trafiğinin rahatlatılması için açılan Bağcılar 4. Cadde ve Bağcılar 73. Sokak`taki yapıların tamamlanması ve bölgede sürdürülen altyapı faaliyetlerinin sona ermesi ile birlikte yolun asfaltını da bitirdiklerini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Belediye olarak şehir içi trafiğinin rahatlatılması için yeni yol açma çalışmaları ile birlikte asfalt çalışmalarını da sürdürdüklerini kaydetti.

Bağcılar 4. Cadde`nin Küçük Sanayi Sitesi esnafının çok önemli bir geçiş yolu olduğunun altını çizen Alper Zahir, “Küçük Sanayi Sitesi’ni kullanan vatandaşlarımızın kullandığı Bağcılar 4. Cadde’nin asfalt çalışmasını tamamlayarak modern bir cadde haline getirdik. 1.850 ton asfalt seriminin yapıldığı Bağcılar 4. Cadde ve Bağcılar 73. Sokak’ta kaldırım çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Çorum`un birçok yerinde devam eden çalışmalarının yer aldığını, yaptıkları program doğrultusunda yoğun bir tempo ile çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

22 Temmuz 2014
141 kez görüntülendi