Teşkilat başkanı Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem ziyarette yaptığı konuşmada, Çorum’u her zaman önemsediklerinin altını çizerek, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’den Çorum Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

Çorum’un son zamanlarda marka şehir olma yolunda hızla ilerlediğini belirten Ekrem Erdem, birçok alanda güzel değişimler yaşadığını söyledi.

Çorum ’da yaşanan değişimden mutlu olduğunu kaydeden Erdem, “Türkiye büyük değişim yaşıyor. Türkiye’de yaşanan değişim Çorum’da da yaşanıyor. Çorum’da yapılan çalışmalarla şehir adeta marka şehir haline gelmiştir. Bu değişimden mutlu oluyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, şehrin gelişmesi ve kalkınması için bütün imkanları seferber ettik, yeni projelerle Çorum’a hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem’e işlemeli cam vazo hediye etti.

 

Ziyarette, AK Parti İl Başkan Vekili Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Rumi Bekiroğlu,, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı İlçe Belediye Başkanları katıldı.

 

26 Ağustos 2013
124 kez görüntülendi