YAŞAR ALPTEKİN’DEN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti.

Başkan Muzaffer Külcü`yü ziyaretinde konuşan Yaşar Alptekin, Çorum`a ilk defa geldiğini ve Çorum`u düşündüğünden daha güzel ve gelişmiş bir şehir olarak bulduğunu söyledi. Yol güzergahındaki kaldırım çalışmalarının ileriye dönük önemli çalışmalar olduğunun altını çizen Alptekin, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik etti.


Ziyaret esnasında Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye oyun hakkında da bilgiler veren Yaşar Alptekin, Başkan Külcü`ye kendilerini Çorum`a davet ettiği için ayrıca teşekkür etti. Oyunda öğretmen Halit karakteri dışında diğer ana karakterlerden biri olan Düzceli Mehmet`in kendisiyle örtüşen birçok yanlarının bulunduğunu söyleyen Yaşar Alptekin, oyunda bu nedenle severek ve isteyerek görev aldığını dile getirdi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yaşar Alptekin gibi başarılı bir sanatçıyı Çorum`da görmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. Külcü, Çorum Belediyesi olarak kültür ve sanat faaliyetlerine her zaman önemli katkılar sunduklarını ifade ederek Düzceli Mehmet tiyatro oyununun da Çorumlu sanatseverlerin beğenisini kazanacağını umduğunu kaydetti.


Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin`in Başkan Külcü`yü ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Organizatör Ayşe Bayyurt ve Oyuncu Abdullah Kaan Başkıran da katıldı.

29 Kasım 2011
177 kez görüntülendi