BELEDİYEMİZDEN ATİLLA TAŞ’LI 23 NİSAN ETKİNLİĞİ

Belediyemiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ” çocuklara yönelik şenlik düzenleyecek.

Belediyemiz tarafından yapılacak bu şenlikte ünlü pop müzik sanatçısı Atilla Taş`da yer alacak. Taş 23 Nisan 2011 Cumartesi günü saat 13.30 da Atatürk Spor Salonunda bir konser verecek.

Ayrıca Belediyemiz, 24-25 Nisan günlerinde İtfaiye Müdürlüğü yanında bulunan Kültür Parkta çocuk oyun parkı kurarak geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuklara güzel bir bayram yaşatacak.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, bugünün çocuklarının yarının büyükleri olduğuna dikkat çekerek, tarihimizde önemli bir dönüm noktası olan TBMM`nin açılış yıldönümünün çocuklara armağan edilmesinin dünyada yaşanan bir ilk olduğunu söyledi.

Büyük Türk Milletinin, en zor şartlar altında dahi azim ve inancını muhafaza ederek kazandığı bağımsızlık zaferinin ardından, kendi kaderini belirlemek üzere Büyük Millet Meclisi’ni kurduğunu ifade eden Muzaffer Külcü, böylece Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün `Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir` sözünde özünü bulan egemenlik haklarına kavuşmanın 90. yılını gurur ve coşkuyla kutlayacağız. O gün milli irade hakim kılınmış ve bunun üzerinde hiçbir gücün tanınmadığı da ilan edilmiştir”; dedi.

Başkan Külcü, 23 Nisan gibi anlamlı bir günde çocukların ve gençlerin eğlenip hoşça bir vakit geçirmeleri amacıyla ünlü sanatçı Atilla Taş`ın Atatürk Spor Salonunda bir konser vereceğini hatırlatarak, ” Kültür Parkta da 24-25 Nisan tarihlerinde saat 10.00 ile 16.00 arasında çocuk oyun parkı oluşturup çocuklarımıza güzel bir bayram yaşatacağız”; şeklinde konuştu.20 Nisan 2011
198 kez görüntülendi