Yunus Emre çok katlı otoparkı ihaleye çıkıyor…

Belediyemiz tarafından şehir merkezinde yaşanan otopark sorununun çözümü ve trafik sıkışıklığının azaltılması için yapılan Yunus Emre çok katlı otoparkı ihaleyle kiraya verilecek. 27 Eylül Pazartesi günü Belediye Meclis Salonu`nda gerçekleştirilecek olan ihale saat 14.00`da başlayacak.


Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, şehir merkezinde yaşanan otopark sorununa büyük ölçüde çözüm getirecek olan Yunus Emre otoparkının açık telif usulü artırma suretiyle 2 yıl müddetle kiraya verileceğini belirtti. Toplam 345 araçlık otopark ihalesinin Belediye Encümeni huzurunda yapılacağını kaydeden Alper Zahir, “Belediyemiz Yunus Emre İş Merkezi yanında modern bir otopark yaparak şehrimizin hizmetine sunmuştur. 27 Eylül`de gerçekleştirilecek olan ihaleyle birlikte o bölgedeki araç trafiğinde çok büyük bir rahatlama olacaktır. Çorum Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir kent oluşturma yönünde çalışmalarımızı bundan sonra da devam ettireceğiz. İnşallah ihale hayırlı bir sonuçla neticelenir.”; diye konuştu.

Alper Zahir, İhale ile ilgili geniş bilgi almak isteyenlerin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Emlak İstimlak Birimi`ne başvurabileceklerini de sözlerine ekledi.

23 Eylül 2010
200 kez görüntülendi