Başkan Külcü, Ahıskalı’yı ziyaret etti…

Çorum`un tüm bölgelerinde tarafında çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye olarak yaptıkları plan dahilinde belediye ekiplerinin çalışmalarını tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.


Kentin sorunlarının çözümü konusunda muhtarlarla diyalog halinde olduklarını ifade eden Başkan Külcü, “Çorum`un her mahallesinde belediyemizin bir ekibi çalışıyor. Kentimiz adeta şantiyeye döndü. Sorunları çözmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Asfalt, kanalizasyon, su, yağmursuyu şebekesi, imar, yeşil alan çalışmaları gibi birçok çalışmamız yoğun şekilde devam ediyor”; diye konuştu.


Ulukavak Mahallesi Muhtarı Mahmut Ahıskalı ise Belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek, yeni yapılan yolların kente hem vizyon kazandırdığını hem de trafiği büyük ölçüde rahatlattığını söyledi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü daha sonra, Ulukavak Mahallesi Muhtarı Mahmut Ahıskalı ve Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaşı ile Fatih Caddesinde yapılan asfalt çalışmalarını incelediler.

22 Eylül 2010
152 kez görüntülendi