KSS’ye 3 bin 500 metre asfalt…

Başarılı bir asfalt sezonu sürdüren Çorum Belediyesi, şehrin modern görüntüsüne katkı vermeyi sürdürüyor. Kavurucu sıcaklarda da hız kesmeyen Çorum Belediyesi asfalt ekipleri, Küçük Sanayi Sitesi`nde yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Yıllık 100 bin ton asfalt hedefleyen Çorum Belediyesi bu kapsamda, yeni yolların yanı sıra asfaltlanmamış yollar ile bozuk yolları da yeniden asfaltlıyor.


Küçük Sanayi Sitesi`nde asfaltsız olan 14 sokak ve caddede toplam 3 bin 500 metre asfalt döken Çorum Belediyesi asfalt çalışmalarını tamamladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Küçük Sanayi Sitesi`nin asfaltlanmayan cadde ve sokaklarında asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek,”Belediyemiz, daha önceden hazırlana asfalt programı kapsamında yolları genişletiyor ve asfaltlıyor. Halen şehrin birçok yerinde devam eden çalışmalarımız var. Yaptığımız programda bir aksama olmaması için çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. KSS`de esnaflarımızın da yoğun taleplerinin olduğu 14 sokak ve caddede toplam 3 bin 500 metre asfalt döktük. KSS`de şu anda asfalt çalışmamızı tamamladık “; diye konuştu.

06 Eylül 2010
199 kez görüntülendi