Mavral Köprüsü tamamlandı…

Şehir Merkezinden gelen yolu Buharaevler Kavşağına bağlayan Mavral köprüsü tamamlanarak asfaltlandı.


Pazartesi Pazarı yanında bulunan ve köprünün küçük olması nedeniyle trafikte büyük aksaklıklar yaşanan Mavral köprüsü Belediye Fen İşleri Müdürlüğü`nün yoğun çalışmaları sonunda tamamlanarak asfaltlandı.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile Başkan Yardımcısı Alper Zahir Mavral köprüsünde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Muzaffer Külcü, işçileri yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Köprünün bölge trafiğini önemli ölçüde rahatlatacağını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Mavral köprüsünün tamamlanması ile şehir merkezinden gelen araçların Buhara kavşağına geçmesini kolaylaştıracak. Trafik önemli ölçüde rahatlamış olacak”; diye konuştu.


Başkan Külcü Çocuklarla birlikte çalışmaları inceledi…

Belediyemiz yaptığı çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, gezileri sırasında karşılaştığı vatandaşlar ve çocuklarla da ilgilenmeyi ihmal etmiyor.


Gittiği her yerde yakın ilgi gören Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendisinin yanına gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek gönüllerini alıyor.

Mavral köprüsü çalışmalarını incelemeleri sırasında yanına gelen iki çocuk ile yakından ilgilenen Başkan Muzaffer Külcü, çocuklarla asfalt çalışmalarını birlikte gezdikten sonra, iki çocuğu da finişher`e çıkartarak bir süre asfalt dökülmesini izledi.

Belediye başkanının yakın ilgisinden memnun olan çocuklar Başkan Muzaffer Külcü`ye teşekkür ederek ayrıldılar.

26 Ağustos 2010
181 kez görüntülendi