Belediyemiz, Makine Parkını Güçlendiriyor…

Belediyemiz, asfalt, kanalizasyon, içme suyu çalışmaları gibi altyapı hizmetlerinin kalitesinin artırılması için yeni iş makineleri satın almaya devam ediyor. Hizmet kalitesinin yükseltilmesine yönelik iş makineleri, asfalt yol ekipmanları ve sabit tesisleri yenileme çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyesi, bu yenilenmelerle birlikte Çorumluya daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.


Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Çorum`a daha kaliteli hizmet vermek amacıyla güçlü ekipmanlar oluşturduklarını söyledi. Maliyeti 1 Milyon TL`yi bulan iş makinesi alımı ve sabit tesis kurulumlarıyla büyük bir hızla devam eden altyapı çalışmalarının kalitesinin de artacağını dile getiren Başkan Yardımcısı Alper Zahir, “2010 model ekskavatör ve beko loder yükleyici Belediyemizin su, kanalizasyon gibi altyapı çalışmalarında ağırlıklı olarak kullanılacak. Bu araçlarla birlikte işlerimizin daha da hızlanacağını düşünüyoruz. Herşeyi vatandaşımıza en güzel, en kaliteli hizmeti nasıl verebiliriz diye planlayarak yapıyoruz. Bizim amacımız tamamen hizmete yöneliktir”; dedi.


269 bin 151 TL değerinde 1 Adet Lastik tekerlekli, uzatma bomlu, 100 HP motor gücünde, 9300 kg ağırlığında Hidromek Beko Loder kazıcı yükleyici ve 1 Adet lastik tekerlekli, 164 HP motor gücünde, 21.800 kg çalışma ağırlığında Hidromek Ekskavatör kepçeyi teslim aldıklarını dile getiren Başkan Yardımcısı Alper Zahir, bundan sonra da yeni ve daha kaliteli iş makinelerini Çorum Belediyesi`ne kazandıracaklarının altını çizdi.

25 Ağustos 2010
132 kez görüntülendi