ÇESOB’dan Başkan Külcü’ye ziyaret…

Çorum Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ÇESOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret ederek Çorum esnafının sorunlarını aktardılar.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün makam odasında gerçekleşen ziyarette konuşan (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün başkan olduğu günden itibaren esnafın sorunları ile yakından ilgilendiğini belirterek, “Sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. En küçük sıkıntımızda esnafımıza destek olmak için bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Çorumlu esnafın sorunlarının çözümü konusunda bundan sonra ne yapılabilir diye fikir alışverişinde bulunduk”; dedi.

Sanayi sitesine açılan yollar için teşekkür eden ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, “Küçük Sanayi Sitesini rahatlatan Fevzi Çakmak Caddesi, Ortakapaklı bağlantı yolu ve şu anda yapımına devam edilen Yeni Sanayi Yolu bizim açımızdan çok önemli projeler. Açılan yollar Çorumumuz açısından önemli gelişmelerdir. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise esnaflara kapısının her zaman açık olduğunu ifade ederek, “Çorum`da esnaflarımızın sıkıntılarının çözümü konusunda çalışıyoruz ve bu konuda ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ile sürekli olarak görüşüyoruz. Esnafımız adına ciddi projelerimiz var. Küçük Sanayi ile ilgili projelerimiz var. Zaman zaman esnaflarımız ile bir araya geldiğimizde neler yapılabilineceği konusunda konuşuyoruz. Belediye olarak esnafımız adına ne yapılması gerekirse her zaman bunları yapmaya hazırız”; şeklinde konuştu.


04 Ağustos 2010
418 kez görüntülendi