Taşçı’dan çiçekli teşekkür…

30.Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Hitit klasik Gitar dinletisine sanatçı olarak katılan Osman Ünsal Taşçı, programın düzenlenmesinde emeği geçen Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan`a teşekkür etti.


Hitit Gitar Kulübü Başkanı Osman Ünsal Taşçı, dün Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünü ziyaret ederek programa gösterdikleri katkılardan dolayı Müdür Mustafa Ercan, personellerden İrfan Yiğit ve Hayrettin Yıldırım`a çiçek takdim etti. Diğer tüm Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline de teşekkürlerini iletti.Taşçı, Festival öncesi ve Festival süresince Hitit gitarının dünyaya tanıtılması amacıyla gerçekleştirilmiş olan tüm adımlarda Çorum Belediyesinin kendilerinden desteği esirgemediğini belirterek Taşçı, ” Hitit Gitar dinletisine Ulusal ve Uluslararası bir çok gitarist katılmıştır. Yapılan program Çorumlu sanat severler tarafından da oldukça ilgi gördü ve beğenildi. Program anında alınan alkışlar ve program sonrası kuliste gösterilen alaka bu durumu açıkça ortaya koymuştur”; dedi.


Osman Ünsal Taşçı, Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün program organizasyonunda göstermiş olduğu başarı ve misafir perverliklerinden dolayı teşekkür etmek için bu ziyareti gerçekleştirdiğini ifade ederek gitar dinletisine katılan Ricardo Moyano, Özhan Gölebatmaz, Bülent Bıçakçı ve Murat İşbilen`in çok güzel duygularla Çorum`dan ayrıldıklarını söyledi.

14 Temmuz 2010
147 kez görüntülendi