Çorum Belediyesi | İyi Hizmet, İyi Gelecek

Belediye Dahili Telefonları

Müdürlük İsim Soyisim Alt Birim Dahili Numara
Sizde telefon numaranızın listede görünmesini istiyorsanız yönetici ile irtibata geçebilirsiniz.
Bilgi İşlem Müdürlüğü M.Nuri Burhan Müdür 1330
Bilgi İşlem Müdürlüğü Okan Dağlı Yazılım 1337
Bilgi İşlem Müdürlüğü Muharrem Uysal Yazılım 1337
Bilgi İşlem Müdürlüğü Serkan Demir Yazılım 1337
Bilgi İşlem Müdürlüğü Bekir Bilgin Servis 1335
Bilgi İşlem Müdürlüğü Cafer İpek Servis 1335
Bilgi İşlem Müdürlüğü Mesut Ormancı Servis 1336
Bilgi İşlem Müdürlüğü Yunus Emre Çörüş Servis 1336
Bilgi İşlem Müdürlüğü Atilla Kızılarslan Servis 1334
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Leyla Sayın Müdür 1440
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Dursun Yıldız Daire Amiri 1401
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Yemekhane 1610
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fikret Karacaköylü Muamelat 1442
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Kadriye Yalçın İhale Birimi 1452
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Mahir Taş Elektrik Teknisyenliği 3040
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Mustafa Özdemir İhale Birimi 1455
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Mustafa İbi İhale Birimi 1453
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Mustafa Özseçer Muamelat 1456
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Salih Zöngür Satın Alma 1445
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Selim Karaca Satın Alma 1446
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Semra Tomuk Doğan İhale Birimi 1451
Etüd ve Proje Müdürlüğü Köksal Çöldaş Müdür 1420
Etüd ve Proje Müdürlüğü A.Tarık Güney Mühendis-Mimar 1439
Etüd ve Proje Müdürlüğü Ayşenur Çelik Mühendis-Mimar 1430
Etüd ve Proje Müdürlüğü Ayşenur Özkader Mühendis-Mimar 1426
Etüd ve Proje Müdürlüğü Bahar Mercimekçi Mühendis-Mimar 1431
Etüd ve Proje Müdürlüğü B.Sait Toraman Mühendis-Mimar 1422
Etüd ve Proje Müdürlüğü Burçin Tunay Mühendis-Mimar 1424
Etüd ve Proje Müdürlüğü Ebru Tuncer Mühendis-Mimar 1426
Etüd ve Proje Müdürlüğü Emrah Emrali Mühendis-Mimar 1425
Etüd ve Proje Müdürlüğü F.Mehmet Elmas Mühendis-Mimar 1436
Etüd ve Proje Müdürlüğü Hasan Abuhanoğlu Mühendis-Mimar 1423
Etüd ve Proje Müdürlüğü İbrahim Gün Mühendis-Mimar 1428
Etüd ve Proje Müdürlüğü Murat Şenöz Mühendis-Mimar 1433
Etüd ve Proje Müdürlüğü Mustafa Ölçer Mühendis-Mimar 1432
Etüd ve Proje Müdürlüğü Mustafa Bolat Mühendis-Mimar 1428
Etüd ve Proje Müdürlüğü Nurşani Özsakarya Mühendis-Mimar 1434
Etüd ve Proje Müdürlüğü Onur Sarıoğlu Mühendis-Mimar 1427
Etüd ve Proje Müdürlüğü Onur Sever Mühendis-Mimar 1435
Etüd ve Proje Müdürlüğü Tülay Türkeri Muamelat 1415
Etüd ve Proje Müdürlüğü Ufuk Cancanoğlu Mühendis-Mimar 1437
Fen İşleri Müdürlüğü Mikdat Yıldırım Müdür 1410
Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Santral 2000
Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Lastikhane 2010
Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Tamirhane 2030
Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye İşçi Odası 2031
Fen İşleri Müdürlüğü Kaynakhane 2016
Fen İşleri Müdürlüğü Ahmet Kıyıklık Tekniker 1419
Fen İşleri Müdürlüğü Alaattin Köksal Şantiye 2013
Fen İşleri Müdürlüğü Ali Temizöz Servis 1417
Fen İşleri Müdürlüğü Ali Şantiye 2014
Fen İşleri Müdürlüğü Erkut Çete Şantiye 2011
Fen İşleri Müdürlüğü Eyüp Özçetinkaya Tekniker 1419
Fen İşleri Müdürlüğü Fevzi Özçakır Şantiye 2005
Fen İşleri Müdürlüğü İbrahim Güney Şantiye 2025
Fen İşleri Müdürlüğü Kerep Kaval Şantiye 2006
Fen İşleri Müdürlüğü M.Yaşar Ardıç Tekniker 1412
Fen İşleri Müdürlüğü Mehmet Mutlu Şantiye 2019
Fen İşleri Müdürlüğü Mehmet Ali Cırıl Tekniker 1414
Fen İşleri Müdürlüğü Mesut Göle Şantiye 2009
Fen İşleri Müdürlüğü Musa Güney Şantiye 2024
Fen İşleri Müdürlüğü Mustafa Şahin Şantiye 2017
Fen İşleri Müdürlüğü O.Kubilay Sucu Şantiye 2004
Fen İşleri Müdürlüğü Oktay Çalışkan Şantiye 20112
Fen İşleri Müdürlüğü Osman Durmaz Tekniker 1416
Fen İşleri Müdürlüğü Salih Ağbal Muamelat 1413
Fen İşleri Müdürlüğü Seydi Batman Şantiye 2018
Hukuk İşleri Müdürlüğü Melike Sancak Müdür 1030
Hukuk İşleri Müdürlüğü Arif Büyükyıldız Servis 1038
Hukuk İşleri Müdürlüğü Erhan Balcı İcra Takip 1037
Hukuk İşleri Müdürlüğü Metin Özdaş İcra Takip 1036
Hukuk İşleri Müdürlüğü Özlem Oral Avukat 1031
Hukuk İşleri Müdürlüğü Tuğba Özdemir Servis 1038
Hukuk İşleri Müdürlüğü Tuğba Şahin Servis 1038
Huzurevi Müdürlüğü Bekir Çakmak Müdür 1029
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yaşar Eker Müdür 1210
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Aliye Bahar Muamelat 1215
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Arif Demirci Plan Bürosu 1275
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Bahattin Tatlı Emlak İstimlak 1266
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Çiğdem Özer Muamelat 1216
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Fatih Başıbüyük Emlak İstimlak 1237
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Gökhan Özsoy Emlak İstimlak 1262
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü İlkay Coşkun Emlak İstimlak 1265
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü İsa Karadaş Şehir Planlama 1238
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Meftun Şener Plan Bürosu 1263
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Menşure Altıparmak Planlama Birimi 1223
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Muhammed Demirci Harita Mühendisi 1234
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Rıdvan Dalkıran Harita Mühendisi 1232
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Ş.Fırat Demirer Planlama Birimi 1222
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yusuf Kuyumcu Şehir Planlama 1278
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Yüksel Poyraz Emlak İstimlak 1260
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Murat Gür Müdür 1460
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Beyhan Şentürk Servis 1462
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Bilal Ünal Servis 1463
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Ekrem Özer Servis 1464
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kadriye Taşdemir Servis 1466
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Murat Almalı İşçi Servisi 1468
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Radi Solak İşçi Servisi 1469
Kreş Müdürlüğü Murat Berksun Müdür 1590
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Mustafa Ercan Müdür 1530
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü İrfan Yiğit Kent Arşivi 1539
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ahmet Yazıcı Basın 1538
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ahmet Erdem Basın 1543
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü F.Kadir Güler Servis 1534
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Hasan Koç Servis 1535
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Hayrettin Yıldırım Servis 1531
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü İsa İpek Servis 1535
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Mehmet Okumuş Basın 1543
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ö.Faruk Karateke Kent Arşivi 1541
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Salih Karslıoğlu Basın 1542
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Uğur Bilan Basın 1537
Kütüphane Müdürlüğü İ.Ekrem Eren Müdür 1580
Mali Hizmetler Müdürlüğü Reyhan Kuşçu Müdür 1310
Mali Hizmetler Müdürlüğü A.Bülent Alınca Vezne 1167
Mali Hizmetler Müdürlüğü Ali Aybir Gelir Servisi 1146
Mali Hizmetler Müdürlüğü Ayten Bayar Emlak Servisi 1366
Mali Hizmetler Müdürlüğü Bekir Yalvaç Servis 1315
Mali Hizmetler Müdürlüğü Birsel Afacan Tahsilat Servisi 1166
Mali Hizmetler Müdürlüğü Ceren Yıldız Servis 1318
Mali Hizmetler Müdürlüğü Cevdet Dağ Gelir Servisi 1140
Mali Hizmetler Müdürlüğü E.Mahmut Kafkas Tahsilat Servisi 1165
Mali Hizmetler Müdürlüğü Emel Türksavul Servis 1313
Mali Hizmetler Müdürlüğü Emir Selen Emlak Servisi 1357
Mali Hizmetler Müdürlüğü Erbil Eden Vezne 1168
Mali Hizmetler Müdürlüğü Fatmagül Barlık Servis 1314
Mali Hizmetler Müdürlüğü Fazlı Altıparmak Tahsilat Servisi 1164
Mali Hizmetler Müdürlüğü Filiz Emniyet Emlak Servisi 1357
Mali Hizmetler Müdürlüğü Furkan Yüce Vezne 1172
Mali Hizmetler Müdürlüğü Gülender Karaslan Tahsilat Servisi 1166
Mali Hizmetler Müdürlüğü Hasan Arslan Gelir Servisi 1145
Mali Hizmetler Müdürlüğü İbrahim Sezgin Aşkın Servis 1316
Mali Hizmetler Müdürlüğü Kazım Sakacı Tahsilat Servisi 1160
Mali Hizmetler Müdürlüğü Mahmut Corman Servis 1316
Mali Hizmetler Müdürlüğü Mesut Yıldız Emlak Servisi 1356
Mali Hizmetler Müdürlüğü Metin Kaval Servis 1319
Mali Hizmetler Müdürlüğü Metin Yeşil Vezneler 1169
Mali Hizmetler Müdürlüğü Mustafa Sinoplu Tahsilat Servisi 1164
Mali Hizmetler Müdürlüğü Mustafa Kantar 1585
Mali Hizmetler Müdürlüğü Mustafa Uyar Vezne 1169
Mali Hizmetler Müdürlüğü Naki Demirci Vezne 1172
Mali Hizmetler Müdürlüğü Nihat Metineren Vezne 1171
Mali Hizmetler Müdürlüğü Nurettin Koçak Emlak Servisi 1356
Mali Hizmetler Müdürlüğü Rıza Çiftçi Emlak Servisi 1355
Mali Hizmetler Müdürlüğü S.Pınar Ürkmez Vezne 1173
Mali Hizmetler Müdürlüğü Sema Ceylan Servis 1315
Mali Hizmetler Müdürlüğü Serap Yıldız Gelir Servisi 1140
Mali Hizmetler Müdürlüğü Serdar Çalışkan Vezne 1172
Mali Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Keçeli Tahsilat Servisi 1163
Mali Hizmetler Müdürlüğü Sevil Karal Emlak Servisi 1350
Mali Hizmetler Müdürlüğü Süleyman Delice Vezne 1173
Mali Hizmetler Müdürlüğü Şaban Piyan Emlak Servisi 1357
Mali Hizmetler Müdürlüğü Şükrü Genç Servis 1317
Mali Hizmetler Müdürlüğü Tuba Güler Vezne 1122
Mali Hizmetler Müdürlüğü Tülay Yücel Emlak Servisi 1352
Mali Hizmetler Müdürlüğü Yusuf Efdal Tahsilat Servisi 1163
Özel Kalem Müdürlüğü Murat Erdem Müdür 1001
Özel Kalem Müdürlüğü Başkanlık Çay Ocağı 1008
Özel Kalem Müdürlüğü Ahmet Öztürk Sekreterlik 1003
Özel Kalem Müdürlüğü Aykut Yağlı Başkan Yardımcısı Sekreterlik 1014
Özel Kalem Müdürlüğü Funda Özdemir Başkan Yardımcısı Sekreterlik 1010
Özel Kalem Müdürlüğü Yıldız Merzifonlu Sekreterlik 1002
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Cengiz Özkader Müdür 1560
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Gıda Bankası 2195
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ali Alakoç Servis 1562
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ayşegül Çınar Servis 1661
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Cemal Çenesiz Servis 1568
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Nesibe Derinöz Servis 1565
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Neslihan Yenihan Servis 1567
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Nurgül Çelebi Servis 1567
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Salih Ceylan Servis 1565
Spor İşleri Müdürlüğü Nadir Solak Müdür 1570
Spor İşleri Müdürlüğü Erol Şahin Servis 1574
Spor İşleri Müdürlüğü Fatih Köken Servis 1575
Spor İşleri Müdürlüğü Fatih Kula Servis 1574
Spor İşleri Müdürlüğü Gökhan Ölçer Servis 1574
Spor İşleri Müdürlüğü Mehmet Aşgın Servis 1575
Spor İşleri Müdürlüğü Selahattin Kartal Servis 1575
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Ömer Maz Müdür 1510
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Abdülkadir Aşıla Kentli Servisi 1093
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Ayfer Özler Servis 1515
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Savaş Uysal Kentli Servisi 1090
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Serkan Balak Kentli Servisi 1094
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Talat Tekin Servis 1322
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Tuğba Gümüş Kentli Servisi 1092
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Zeynep Kaplan Servis 1513
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Zübeyir Tuncel Müdür 1110
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Su Abonelik Arşiv 1128
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Alparslan Hoşgör Su Tahakkuk Servisi 1124
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Arzu Alkur Servis 1112
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Elmas Berker Muamelat 1115
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Hasan Yılmaz Su Tahakkuk Servisi 1114
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü İsmail Turgut Tekniker 1117
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Murat Oral Su Tahakkuk Servisi 1126
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Necibe Şahin Su Tahakkuk Servisi 1124
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Salim Şahin Su Tahakkuk Servisi 1113
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Semra Kırteke Muamelat 1116
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Sema Keman Su Tahakkuk Servisi 1123
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Şahin Gönen Su Tahakkuk Servisi 1125
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Ş.Ömür Ahıskalı Su Tahakkuk Servisi 1123
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Yasemin Ağca Tekniker 1121
Tesisler Müdürlüğü Mahmut Yabacıoğlu Müdür 2779
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Sekreter 2750
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Sistem Odası 2784
Tesisler Müdürlüğü Buhara Gençlik Merkezi Kreş 2754
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Kafeterya 2755
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Danışma 2735
Tesisler Müdürlüğü Buhara Gençlik Merkezi Kafeterya 2773
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Diyetisyen 2761
Tesisler Müdürlüğü Buhara Gençlik Merkezi Danışma 2700
Tesisler Müdürlüğü Buhara Kadın Kültür Merkezi Danışma 2734
Tesisler Müdürlüğü Buhara Gençlik Merkezi Koordinatör 2725
Tesisler Müdürlüğü Mustafa Şengül Buhara Kadın Kültür Merkezi Servis 2712
Tesisler Müdürlüğü Nurettin Tatar Buhara Gençlik Merkezi Muamelat 2724
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Lütfullah Şirin Müdür 1040
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Hamza Yağmur Amir 2541
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Güvenlik 2592
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İl Zabıta 2553
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İlçe Zabıta 2593
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İlçe Çıkış 2521
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Ali Bolat Tescil 1065
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Ali Şakar Muamelat 2505
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Eşref Bodur Muamelat 2542
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Halit Alkan Tescil 1065
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Haydar Nayman Muamelat 1047
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İsmail Öncel Muamelat 1047
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Kenan Şahin Sinyalizasyon 1045
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Kerim Yılmaz Otobüs Amirliği 1066
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Mustafa Ambar Otobüs Amirliği 1066
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Nazım Bağır Sinyalizasyon 1045
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Süreyya Özyağcı Sinyalizasyon 1045
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Tuncer Fenerci Sinyalizasyon 1045
Yapı Kontrol Müdürlüğü Seyit Ünaldı Müdür 1250
Yapı Kontrol Müdürlüğü Ahmet Karadeniz Kaçak İnşaat 1212
Yapı Kontrol Müdürlüğü Ahmet Uzun Jeoloji Mühendisi 1276
Yapı Kontrol Müdürlüğü Ali Altunok Ruhsat Servisi 1252
Yapı Kontrol Müdürlüğü Alper Cankar Yapı Kullanma 1239
Yapı Kontrol Müdürlüğü Atıf Cantemir Numarataj 1277
Yapı Kontrol Müdürlüğü Ayşenur Kavaklı Yapı Denetim 1226
Yapı Kontrol Müdürlüğü Bünyamin Basan Proje Denetim 1273
Yapı Kontrol Müdürlüğü Faruk Soysat Yapı Denetim 1226
Yapı Kontrol Müdürlüğü Gazi Aydoğdu Yapı Kullanma 1228
Yapı Kontrol Müdürlüğü Gözde Günhan Jeoloji Mühendisi 1276
Yapı Kontrol Müdürlüğü Güldane Cancanoğlu Jeoloji Mühendisi 1276
Yapı Kontrol Müdürlüğü Hüseyin Ersoy Arşiv 1225
Yapı Kontrol Müdürlüğü İhsan Çek Jeoloji Mühendisi 1276
Yapı Kontrol Müdürlüğü İhsan Temir Yapı Denetim 1213
Yapı Kontrol Müdürlüğü Kadir Doğan Numarataj 1277
Yapı Kontrol Müdürlüğü Mesut Ahıskalı Ruhsat Servisi 1231
Yapı Kontrol Müdürlüğü Mustafa Önder Arşiv 1225
Yapı Kontrol Müdürlüğü Mustafa Akyüz Ruhsat Servisi 1217
Yapı Kontrol Müdürlüğü Mustafa Çelenk Proje Denetim 1221
Yapı Kontrol Müdürlüğü Nebahat Kutsal Arşiv 1224
Yapı Kontrol Müdürlüğü Nurcan Kıymacı Ruhsat Servisi 1218
Yapı Kontrol Müdürlüğü Osman Dikbıyık Proje Denetim 1219
Yapı Kontrol Müdürlüğü Pınar Karakurt Ruhsat Servisi 1227
Yapı Kontrol Müdürlüğü R.Hakan Karagöz Proje Denetim 1272
Yapı Kontrol Müdürlüğü Rıza Turgut Kaçak İnşaat 1236
Yapı Kontrol Müdürlüğü Seçkin Çayır Numarataj 1277
Yapı Kontrol Müdürlüğü Turgay Özkaya Kaçak İnşaat 1212
Yapı Kontrol Müdürlüğü Tülay Sezer Ruhsat Servisi 1253
Yapı Kontrol Müdürlüğü Yasin Özkader Ruhsat Servisi 1253
Yapı Kontrol Müdürlüğü Zekeriya Kurt Yapı Kullanma 1229
Yapı Kontrol Müdürlüğü Zeliha Çiftçi Ruhsat Servisi 1217
Yazı İşleri Müdürlüğü Özgül Yılmazer Müdür 1240
Yazı İşleri Müdürlüğü Ayça Ersoy Servis 1246
Yazı İşleri Müdürlüğü Cafer Erbab Servis 1247
Yazı İşleri Müdürlüğü Hamza Hasipek Servis 1245
Yazı İşleri Müdürlüğü Zafer Satıcı Servis 1247
Yazı İşleri Müdürlüğü Zeycan Gezici Servis 1244
Zabıta Müdürlüğü Mustafa Kanat Müdür 1060
Zabıta Müdürlüğü Elvan Çiftçi Zabıta Komiseri 1052
Zabıta Müdürlüğü Cengiz Yıldırım Nöbetçi Zabıta 1054
Zabıta Müdürlüğü Şevket Mert Nöbetçi Zabıta 1053
Zabıta Müdürlüğü Banu Eftekin İş Yeri Ruhsat 1059
Zabıta Müdürlüğü Ekrem Uysal İş Yeri Ruhsat 1057
Zabıta Müdürlüğü Hayri Parlatır İş Yeri Ruhsat 1026
Zabıta Müdürlüğü İlhan Yazgı İş Yeri Ruhsat 1057
Zabıta Müdürlüğü Necattin Tulu İş Yeri Ruhsat 1057
Zabıta Müdürlüğü Yasin Ünsal İş Yeri Ruhsat 1058
Zabıta Müdürlüğü Tülin Gonca Zabıta Muamelat 1046
Zabıta Müdürlüğü Zafer Akkuş Zabıta Muamelat 1055
İsmail Karaman İç Denetçiler 1520
Necip Cıdık İç Denetçiler 1521
Meclis Salonu 1620
Şoförler Havuz 1600