Tarih
Ad Soyad
Defin yeri / Zaman
 • 19 Ocak 2017
  FATMA ÖZEŞME
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Döbeçler Sülalesi' nden, Merhum Sucu Mustafa ÖZEŞME' nin eşi, Öğretmen Ekrem ÖZEŞME, Erol ÖZEŞME ile Merhum Yaşar ve Erdal ÖZEŞME' nin annesi; Fatma ÖZEŞME vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 19 Ocak 2017
  ADNAN ÖZTÜRK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ABDİBEY CAMİ
  Kırkdilim, Gözübüyük Köyü' nden gelme, Çorum Belediyesi' nden emekli Yılmaz ÖZTÜRK' ün oğlu, Çorum Belediyesi çalışanı Cengiz ÖZTÜRK ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanı Arslan GÖZÜBÜYÜK' ün yeğeni, Emrah ÖZTÜRK' ün kardeşi; Adnan ÖZTÜRK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  YILMAZ AÇIK
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Eski Sebze ve Meyve Komisyoncusu ve Çorum Belediyesi çalışanı Kemal AÇIK' ın babası, Merhum Mehmet EMNİYET ve Oğuz CENAN' ın kayınpederi, Reklamcı Volkan EMNİYET, İsmet NALBANT ve Yılmaz AÇIK' ın dedesi; Hacı Yılmaz AÇIK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  GÜLTEKİN BİÇER
  ÇANAKÇI KÖYÜ / Saat : 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V.
  Çanakçı Köyü' nden gelme, Hüseyin BİÇER' in oğlu, Sanayi Esnafından ve Biçer Otomotiv sahibi; Gültekin BİÇER vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  HATİCE CENAN
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Çorum Belediyesi' nden emekli Erol CENAN' ın annesi, Galerici Esnafından Hadi FINDIK' ın kayınvalidesi; Hatice CENAN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  EMİNE UÇAK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Oğuzlar, Ağaççamı Köyü' nden gelme, Limeci Esnafından Halil UÇAK, İtfaiyeci Esnafından Abdullah UÇAK ve Maden Mühendisi Mehmet UÇAK' ın annesi; Emine UÇAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  REYHAN SOLAK
  MERKEZ HIDIRLIK MEZARLIĞI / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Merhum Gülamca' nın eşi, Mustafa SOLAK, Emine ÖZSEÇER, Müjgan KARAAHMETOĞLU ve Hatice GİRAZ' ın annesi, Emine KAZANCI SOLAK, Mustafa ÖZSEÇER, Mustafa KARAAHMETOĞLU ve Elvan GİRAZ' ın kayınvalidesi, Kırkdilim Köyü' nden gelme; Reyhan SOLAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  HİKMET ELİAÇIK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Fikret ve Fatih ELİAÇIK' ın babası, Necmi ÖZKÖKSAL' ın kayınpederi, Terzi Esnafından; Hikmet ELİAÇIK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  MEHMET BAYRAK
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Kırkdilim Köyü' nden gelme, Çorum Belediyesi' nden emekli Dursun DAĞ ve İsmail BUDAK' ın kayınpederi; Mehmet BAYRAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 17 Ocak 2017
  RABİA TEMİZ
  İSKİLİP MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI
  İskilip' ten gelme, İnşaat Mühendisi Necati TEMİZ' in annesi, Hatap Yem Fabrikası Müdürü Murat TEMİZ ve Sağlık İl Müdürlüğü çalışanı Vedat TEMİZ' in babannesi; Rabia TEMİZ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 16 Ocak 2017
  ELVAN UÇAR
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Çalkışla Köyü' nden gelme, Abdullah, İsmail, Mehmet ve Beytullah UÇAR' ın babası; Elvan UÇAR vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 15 Ocak 2017
  ARİF AKSOY
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI/ ULUCAMİ
  Kışladeresi köyünden gelme, Gençlik camisi müezzini Osman AKSOY"un babası Arif AKSOY vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 15 Ocak 2017
  HATİCE ŞİMŞEK
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZ/ ULUCAMİ
  Ovakarapınar köyünden İlhan, Ahmet ve Edebiyat öğretmeni Osman ŞİMŞEK"in annesi Bekir, Hüseyin ve Ali TAŞKAYA"nın kız kardeşi, Necip ve Ahmet KILIÇ"ın yeğeni Hatice ŞİMŞEK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 14 Ocak 2017
  YILMAZ KANAT
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI/ ULUCAMİ
  Zabıta müdürü Mustafa KANAT"ın ağbeyi, sanayi esnafından İlhan, İrfan ve Rıdvan KANAT"ın amcası, Feyyaz KANAT"ın babası, eski lokantacı esnafından Almanya"da yaşayan Yılmaz KANAT vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 14 Ocak 2017
  NAZENTE ÇİÇEKÇİ
  MERKEZ/ ULUCAMİ / Saat : 13:00 HACI BEKTAŞİ VELİ K.V
  Eski tuhafiyeci esnafından merhum Hüseyin ÇİÇEKÇİ"nin eşi, Ali ve Ahmet ÇİÇEKÇİ ile Asuman DEMİR ve Kamuran GÜLER"in annesi, Nazente ÇİÇEKÇİ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 13 Ocak 2017
  DEMİR ALİ ARDAHANLI
  CELİLKIRI KÖYÜ / Saat : CUMA NAMAZI / ULU CAMİ
  Celilkırı Köyü' nden gelme, Adnan ve Halit ARDAHANLI' nın babası; Demir Ali ARDAHANLI vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 13 Ocak 2017
  MUHARREM HATAL
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : CUMA NAMAZI / ULU CAMİ
  Hacıahmetderesi Köyü' nden gelme, Ali, Cevdet ve Mahmut HATAL' ın babası; Muharrem HATAL vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 13 Ocak 2017
  KİRAZ BOLAT
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : CUMA NAMAZI / ULU CAMİ
  Delibekiroğlu Köyü' nden gelme, Hatice MİRZA, Zemzem MUMCU, Hanım MİHRALI, Şahinaz METİN ve Adil DEMİR' in halası; Kiraz BOLAT vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 13 Ocak 2017
  ŞÜKRÜ KAYA
  TURGUT KÖYÜ / Saat : CUMA NAMAZI
  Turgut Köyü' nden, Amber KAYA ve Polis Memuru Sermet KAYA' nın babası, Turgut Köyü eski Muhtarı Hüseyin TAŞ' ın kayınpederi; Şükrü KAYA vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 13 Ocak 2017
  REMZİ ÖZKAN
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Yalçın GÜRSOY, Necmi ÖZKÖKSAL, Muzaffer BALA ve Adnan MİLAĞ' ın eniştesi, Cantekin ÖZKAN' ın amcası; Remzi ÖZKAN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.